PRZEBUDZENIE ŚPIĄCEJ KRÓLEWNY – październik 2020

ZEBRALIŚMY 7,5 TONY ŚMIECI

Lista BOHATERÓW akcji „Śpiąca Królewna 2020”:
Tenzi, Pomorze Zachodnie, Wieczorne bieganie, ExtremE Wolf, Bieg na K2, Muffinkowe Morsy, VO2max, Niezdiagnozowani W Szale, Bieg Wikinga Wolin, TupTup Team, Bieg dookoła Jeziora Chociwel, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Trzebieży, Ludowe Zespoły Sportowe Koło LZS Dobra Compas Team, Moczylskie Diablice, Ruska Bania Szczecin, Zombiaki, Gang Muchomora, Aesthetic Justyna Grondke – Mikropigmentacja, Leśna ścieżki, Team K73, Wkurw_Team Szczecin, Samorząd Uczniowski Szkół nr. 8 w Sczecinie, Bike Team, i wiele innych osób, które dołączyły do akcji, w tym spacerujących w tym dniu w lesie, którzy wymienili przez siebie zebrany worek śmieci na produkty firmy Tenzi.

Jeżeli kogoś pominęliśmy a uczestniczył w akcji „Śpiąca Królewna 2020” dajcie znać, dopiszemy!

Zebranie 7,5 ton śmieci było możliwe także dzięki:

Firmie Tenzi, która ufundowała swoje produkty w zamian za worek zebranych śmieci, dodatkowo pokryła koszty plakatów, banerów dot. akcji „Śpiąca Królewna 2020”.
Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz ufundował specjalnie przygotowane worki wykonane z materiałów z recyklingu.
Zakład Usług Komunalnych w Szczecinie (Leśniczówka na Białej Polanie) możliwość przemieszczania się autami po Puszczy Wkrzańskiej oraz wywóz zebranych śmieci.
Firmy Atak Logistic, AT Work, i Puccini za udostępnienie aut, logistyka, odbiór śmieci ze wszystkich punktów z Puszczy Wkrzańskiej.

Pokazaliście Wszyscy wielki szacunek dla przyrody, i przykład solidarnego, efektywnego działania na rzecz środowiska.

Platforma Human Waste Zone stworzona została aby mogły się w tym miejscu spotkać rozmaite grupy, którym nie jest obojętny stan środowiska w naszym regionie. Każda Wasza inicjatywa może być koordynowana i planowana przez nasz zespół z pozwoleniami i oczywiście legalnym wywozem śmieci.
Pokazaliście, że można sprawić aby dom, w którym mieszkają zwierzaki, był czysty i zadbany – Bravo Wy!!!! …a lasy jak opowieści z Baśni.
Dziękujemy i zapraszamy na kolejne akcje!
human waste zone, zero waste, sprzątanie lasu, zbieranie śmieci, puszcza wkrzańska, Artur Rydzewski

Artur Rydzewski

Eryk Witek

Dulny Foto

Human waste zone, zero waste

Foto Opowieści Andrzej Chruślak